DZISIAJ BĘDZIE KONIEC TEJ PIĘKNEJ PRZYGODY

21 MARCA 2015 ROKU HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA W NIDZICY

XXV KOLEJKA 11.30. ZAKOŃCZENIE I WRĘCZENIE NAGRÓD 19.00.

Przyjdź na ostatnią kolejkę NHLPN!

Tak. 21 marca ostatnia, XXV kolejka piłkarskich zmagań w nidzickiej hali widowiskowo - sportowej. Przed nami ostatnie emocjonujące spotkania tegorocznej edycji.

Zaczynamy wyjątkowo, bo o 11:30, a już o 19 zapraszamy na oficjalne zakończenie ligi halowej oraz wręczenie nagród.

11.30 Skorpion Napiwoda – Blok Ekipa Zagrzewa
12.00 Jankesi – Wyrwani z Podwórka
12.30 Stalmot&Wolmet – Fc Miami
13.00 Mniejsza o Nazwę – Pss Społem Piekarze
13.30 Żelazno – Alpi Janowiec Kościelny
14.00 Positive Team – Zryw Szkotowo
14.30 Katalończycy Działdowo – Bo Mark Januszkowo
15.00 GHG – Kram Nidzica
15.30 Piękni i Młodzi – Mechaniczna Pomarańcza
16.00 Colet Team Kozłowo – Cuba Napiwoda
16.30 Polonia ZSRiO Jagarzewo – Kamet
17.00 Isoroc Polska – Blues Brothers Zagrzewo
17.30 Agro Partner Old Boys –Agro Sznajder Team

Ciekawym widowiskiem będzie już pierwszy mecz pomiędzy Skorpionem Napiwoda a Blok Ekipą Zagrzewo. Skorpion gra w kratkę, a młodzi zagrzewianie nie odpuszczają do samego końca. Kto okaże się lepszy w tym starciu?

Kolejne wielkie emocje mogą na nas czekać w spotkaniu Katalończyków Działdowo z Bo - Markiem Januszkowo. Katalończycy potrafią wygrać, ale też i przegrać z każdym, a w Bo-Marku są zawodnicy, którzy walczą o wynik. Czy Katalończycy podołają ostatniemu w tym sezonie wyzwaniu?

Na ciekawe widowisko zapowiada się rywalizacja Colet Team Kozłowo oraz Cuby Napiwoda. Colet w ubiegłym tygodniu pokonał lidera rozgrywek, a Kubańczycy... no właśnie. Ich postawa jest wielką niewiadomą. Zobaczymy jak tym razem zaprezentują się obie ekipy.

Wielkich emocji nie zabraknie również w starciu Isorocu z Blues Brothers Zagrzewo. Isoroc musi wygrać, żeby utrzymać miejsce na podium ale Blues Brothers z pewnością nie oddadzą tego meczu bez walki. Czy Mateusz Lewikowski i spółka poradzą sobie z trzecią drużyną tabeli?

Tego wszystkiego dowiemy się już w sobotę 21 marca! Startujemy o 11:30!!! Oficjalne zakończenie rozgrywek o godzinie 19:00!!!

Serdecznie zapraszamy niestety już po raz ostatni na Nidzicką Halową Ligę Piłki Nożnej!!!

Nidzickie Informacjewww.facebook.com/nidzickieinformacje

dla nidzickiej halowej ligi piłki nożnej