XXIV kolejka NHLPN. Zacięta rywalizacja o czołowe lokaty

XXIV kolejka NHLPN.  Zacięta rywalizacja o czołowe lokaty

W niedzielę (15 marca) rozegrano 24 kolejkę Nidzickiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. O ile zwycięstwo Agro Sznajder Team w tegorocznej edycji już wcześniej zostało rozstrzygnięte, o tyle nie wiadomo które z zespołów zajmą pozostałe miejsca na podium.

Agro Sznajder Team niekwestionowany lider rozgrywek mógł sobie pozwolić na luksus i w meczu z Colet Team Kozłowo doznał niespodziewanej porażki 4:7. W walce o czołowe lokaty Alpi Janowiec ulega równie niespodziewanie Katalończykom z Działdowa 4:6 po bardzo wyrównanym spotkaniu.

Wygrał natomiast Isoroc z Polonią Jagarzewo 7:5 oraz Old Boy z autsiderem rozgrywek Kramem 14:5. Ostatnia kolejka rozstrzygnie które zespoły zajmą 2 i 3 miejsce w końcowej klasyfikacji. Do tych miejsc kandydują Alpi Janowiec Kościelny, Isoroc, Alternatywa Old Boy i Katalończycy Działdowo.

W pozostałych spotkaniach Piękni i Młodzi po wyrównanym meczu pokonali Piekarzy z PSS Społem 7:5. GHG nieznacznie uległo Zrywowi Szkotowo 2:3, Kamet wygrał 9:5 ze Stalmotem. Remis 6:6 w ciekawym meczu Żelazna z Fc Miami. Positiv Team pokonał Blok Ekipę Zagrzewa 11:1. Najskuteczniejszy strzelec Positivu Michał Piskorz zdobywa w tym meczu 8 goli.

Kolejny remis i również 6:6 pada w meczu Wyrwanych z Podwórka z Mniejszą o Nazwę. Mecz bardzo ciekawy, trzymający w napięciu do ostatnich sekund spotkania. Skorpiony z Napiwody bez braci Bróździńskich nie dali rady Brothersom z Zagrzewa i ulegli 2:5. Mechaniczna Pomarańcza uporała się z Cubą Napiwoda i zwyciężyła 6:3.

O wszystkim zadecyduje ostatnia 25 kolejka która rozegrana zostanie 21 marca